• 604 374 707
  • 889 648 449
  • kontakt@fundacjarazemrazniej.pl

Od 17 grudnia 2016 r uruchomiliśmy stronę internetową naszej Fundacji http://fundacjarazemrazniej.pl.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Piotrowi Bielawskiemu, który w bardzo krótkim czasie ją stworzył. Jest to strona czytelna, przejrzysta, umożliwiająca szybkie przechodzenie do kolejnych treści, przy zachowaniu podstawowych informacji.

Mamy również nadzieję ,że i tym którzy będą na nią ,,wchodzić” spodoba się, przy czym jesteśmy otwarci na Państwa sugestie zmierzające do jak największej jej atrakcyjności.

Pan Piotr zamieścił również elementy związane z tzw. Internetem bez barier, które w sposób zdecydowany poprawiły przeglądanie strony przez osoby starsze i niepełnosprawne.

A teraz szczegóły:

- symbol kontrastu umożliwia uzyskanie maksymalnego kontrastu na stronie tak, aby zwiększyć czytelność przedstawianych treści; dobry kontrast jest istotny dla wszystkich grup użytkowników, nie tylko dla osób niedowidzących.

- symbole A A A umożliwiają zmniejszenie lub zwiększenie liter w tekście, przy czym środkowy symbol to standardowa wielkość. To rozwiązanie również zwiększy czytelność przedstawianych treści.

Serdecznie zapraszamy do zaglądania na naszą stronę oraz do czynnego uczestnictwa w propozycjach Fundacji, które będziemy kierować do Państwa.

Zarząd Fundacji

 

Do góry ↑