• 604 374 707
  • 889 648 449
  • kontakt@fundacjarazemrazniej.pl
Prezes Fundacji prezentuję Podlaską Kartę Razem Raźniej

W dniu 15 marca 2017 r. odbyło się spotkanie Fundacji RR- Razem Raźniej z przedstawicielami Miejskiej Rady Seniorów.

Logo Fundacji RR - Razem Raźniej z napisem zaproszenie

Fundacja RR - Razem Raźniej zaprasza seniorów 60+ oraz osoby niepełnosprawne na spotkanie, które odbędzie się 15 marca 2017 r. (środa) o godzinie 11:00 w Centrum Wystawienniczo - Konferencyjnym przy ulicy Kościelnej 1A (na I piętrze).

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (plan_spotkania.pdf)Plan spotkania104 kB
Pobierz plik (Zaproszenie_na_spotkanie.jpg)Zaproszenie na spotkanie64 kB

Zdjęcie uściśnięcia sobie rąk

Z przyjemnością informujemy,że dołączyli kolejni Partnerzy do Podlaskiej Karty Razem Raźniej. To już 45 punktów, w których możemy korzystać z ulg i rabatów.

Logo Facebook

Informujemy, iż uruchomiliśmy facebook Fundacji. Jedna z osób zaprzyjaźnionych z Fundacją - Ela zgodziła się prowadzić facebook.

Przedstawiciele fundacji opisują założenia fundacji

Dnia 24 stycznia zostaliśmy zaproszeni na spotkanie przez Stowarzyszenie Pomocy Niesłyszącym „MIG-iem”, które działa na rzecz osób niedosłyszących i niesłyszących.

Logo Fundacji RR - Razem Raźniej

Dnia 11.01.2017 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu seniorów zorganizowanym w klubie Zenit przy ul. Mieszka I w Białymstoku.

Zdjęcie uściśnięcia sobie rąk

Informujmy Państwa, iż dołączyli do programu Podlaskiej Karty Razem Raźniej kolejni Partnerzy:

Logo Fundacji RR - Razem Raźniej

Poszukujemy lokalu w Białymstoku na potrzeby Fundacji RR – Razem Raźniej przystosowanego dla osób niepełnosprawnych i seniorów, blisko przystanku autobusowego i parkingu.

Życzenia noworoczne

Fundacja RR - Razem Raźniej życzy wszystkim, a zwłaszcza seniorom, osobom niepełnosprawnym i naszym Partnerom, w nadchodzącym Nowym Roku 2017, wspaniałych chwil pełnych radości, dużo zdrowia i umiejętności pokonywania trudności, które mogą się pojawić.

Do góry ↑