Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, właścicielem firmy i czujesz głęboko w sercu potrzebę niesienia pomocy i zauważenia wokół siebie osób starszych i osób niepełnosprawne!

Jeżeli spodobał Ci się Program - Podlaska Karta Razem Raźniej!

Jeżeli chcesz pomóc!

Zostań Partnerem Programu! Dzięki temu pomożesz wielu ludziom a Twoja Firma wiele zyska!

• Niewielki rabat na usługi, towary przyczyni się do pomocy osobom starszym oraz osobom niepełnosprawnym, a jednocześnie może się przełożyć na większą ilość klientów.
• Informacje o Państwa udziale w Programie, oferowanych rabatach i ulgach oraz o zakresie oferowanych usług, zostaną przekazane wszystkim uczestnikom Programu. Zostaną również zamieszczone na stronie internetowej www.fundacjarazemrazniej.pl
• Po podpisaniu z Fundacją Porozumienia, otrzymacie Państwo nalepkę „Partner Programu Podlaska Karta Razem Raźniej oraz plik do umieszczenia na swojej stronie, tak aby inni mogli zobaczyć, że Państwa firma jest aktywna w niesieniu pomocy osobom starszym i osobom niepełnosprawnym.
• Współpraca z Fundacją pozytywnie wpływa na Państwa wizerunek.

Kontakt:

Fundacja RR - Razem Raźniej, Białystok, ul. Legionowa 28 lok. 207