Serdecznie zapraszamy mieszkańców Białegostoku, którzy ukończyli 60 lat życia oraz osoby niepełnosprawne, a mamy nadzieję ,że w niedalekiej przyszłości również mieszkańców województwa podlaskiego, o czym poinformujemy w późniejszym terminie, do udziału w realizowanym przez Fundację Programie Podlaska Karta Razem Raźniej.

Ten Program jest właśnie dla Ciebie! Po wypełnieniu wniosku otrzymasz Kartę z twoim imieniem, nazwiskiem i kolejnym numerem, która umożliwi Tobie dostęp do ulg i rabatów na usługi, towary oferowane przez Partnerów Programu, którzy podpisali z nami Porozumienie. Z każdym dniem przybywa Partnerów i otwierają się ich serca na potrzeby seniorów i osób niepełnosprawnych.

Uczestnictwo w Programie Podlaska Karta Razem Raźniej jest nieodpłatne i nie jest związane z podejmowaniem jakichkolwiek zobowiązań ze strony jego uczestników. Zapraszamy do naszego Punktu konsultacyjnego w Białymstoku , przy ul Legionowej 28 lok. 207.

Godziny:

wtorek: 10:00 - 13:00