W tym miejscu pragniemy zamieszczać informacje dotyczące wspólnych działań zarówno osób starszych, osób niepełnosprawnych, jak i wszystkich chętnych do niesienia pomocy potrzebującym.

Będziemy na bieżąco informować o podjętych własnych inicjatywach oraz innych stowarzyszeń, fundacji i podmiotów, którym ważne jest, aby współdziałać międzypokoleniowo. Nawiążemy kontakty wśród lekarzy specjalistów. Znajdzie się też miejsce dla porad prawnych. Chcemy łączyć pokolenia najmłodszych i seniorów. Będziemy informować o działaniach zmierzających do poprawy bezpieczeństwa seniorów, współpracując z właściwymi podmiotami, które na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo.

Liczymy też na Państwa propozycje dotyczące tego, co może zmierzać do budowania współpracy międzypokoleniowej. Prosimy o pisanie na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.