• 604 374 707
  • 889 648 449
  • kontakt@fundacjarazemrazniej.pl

W sobotę 17 grudnia w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym odbyła się inauguracja działalności Fundacji RR- Razem Raźniej.

Na spotkanie przybyli seniorzy i osoby niepełnosprawne, łącznie  kilkadziesiąt osób. Prezes Fundacji – Waldemar Okulus opowiedział o historii powstania Fundacji, przedstawił jej cele i zamierzenia. Zaprezentowana została strona internetowa Fundacji, a na niej udogodnienia w przeglądaniu przez osoby starsze i niedowidzące. Prezes przedstawił również  Zarząd Fundacji w skład którego oprócz Prezesa wchodzą – Wiceprezes Zygmunt Laskowski oraz członek Zarządu – Marcin Gierasimiuk.

Powiedział o pierwszej inicjatywie skierowanej do seniorów i osób niepełnosprawnych- Podlaskiej Karcie Razem Raźniej. Jest to karta rabatowa umożliwiająca tej grupie osób korzystanie ze zniżek, oferowanych przez Partnerów współpracujących z Fundacją. W chwili obecnej jest około 30 Partnerów ,a kolejne porozumienia są podpisywane.

Po złożeniu życzeń świątecznych goście zostali zaproszeni na catering, przygotowany przez Fundację. Osoby ,które zdecydowały się na otrzymanie Karty , wypełniały wniosek i otrzymały Podlaską Kartę Razem Raźniej oraz wykaz Partnerów. Członkowie Fundacji oraz wolontariusze odpowiadali na pytania seniorów i osób niepełnosprawnych. Goście dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi problemów w ich codziennym życiu. Wszystkie uwagi i propozycje zostały zapisane. Jako Fundacja pragniemy wsłuchiwać się w głos ludzi , którzy najlepiej wiedzą, co jest im ważne i potrzebne w codziennym życiu. Poinformowaliśmy o otwarciu Punktu Konsultacyjnego na ul. Legionowej 28 lok 207/ w błękitnym wieżowcu/.Punkt będzie czynny w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 10.00- 13.00.

Wszystkich ,którzy nie mogli przybyć zapraszamy do złożenia wniosku i otrzymania Podlaskiej Karty Razem Raźniej.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy przybyłym na inaugurację, białostockim mediom oraz wolontariuszom.

 

 Zarząd Fundacji

Do góry ↑